Tarihçe

YALIN OTO YAN SAN. TİC. LTD. ŞTİ. , uzman teknik kadro ve üstün kalite anlayışı ile otomotiv sanayisi başta olmak üzere diğer sanayilere destek veren, sürekli ve kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen bir kuruluş olarak 2007 yılından bu yana üretim faaliyetlerine devam etmektedir.

Ağırlıkla otomotiv sektörü yan sanayii olarak imalatlarını gerçekleştiren firmamız, metal endüstrisinin ürünleri ile çalışan diğer sektörlerin de tüm talaşlı imalat ve soğuk şekillendirme ihtiyaçlarına da cevap vermektedir.

Firmamız, özellikle paslanmaz çelikler başta olmak üzere tüm malzeme çeşitlerinin talaşlı imalatında uzman teknik mühendislik kadrosuna sahiptir. Bunun yanı sıra firmamız, saç şekillendirme ve kaynakla birleştirme, montaj işlemlerinde de teknik bilgi ve yeteneğe sahip bir kadroyla çalışmaktadır.

Firmamız, mevcut prosese göre ürün üretmek yerine ürüne göre proses kurma ve yönetme felsefesini benimsemiştir. Talep edilen ürüne göre proses kurmaya yetkin personelimiz yaptıkları çalışmalarla en düşük maliyetle en yüksek kalitede ürün üretmeyi hedeflemektedirler. ERP destekli mevcut proseslerimizde de bunu gerçekleştirmiş durumdayız.

yalın otomotiv

 

 

 

 

Vizyon

Paydaşların memnuniyetini en üst seviyede tutma amacı güden bir şirket olarak, otomotiv sektöründe ve uzmanlık alanımızda, sorunsuz ürün tasarımı, üretimi ve teslimatını, yeni teknolojilerle destekleyerek rekabet edebilir pozisyonda kalmak, ürün ve hizmetlerimizi başta Türkiye olmak üzere dünya pazarına sunmak.

yalın otomotiv

 

 

 

 

Misyon

Yalın Oto Yan San. Tic. Ltd. Şti. otomotiv sektöründe;

  • Müşteri Odaklılık prensibiyle çalışan ,
  • Müşteri şikayetlerinin ve memnuniyetlerinin önemini en üst seviyede tutan,
  • Elde ettiği karlılığın %70-80 ini yatırım bütçesi olarak teknoloji yenileme ve proses geliştirmeye ayırarak sürekli iyileştirme çalışmalarına katkı sağlayan,
  • Sektörünü iyi tanıyan ve sektörün gerekliliklerine tamamıyla hakim olan,
  • Paydaşlarının beklentilerini bilen ve yeni beklentiler tanımlayıp, bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen,
  • Yaratıcı insan gücü ile son teknolojinin avantajlarından faydalanan,
  • Sürekli gelişmeyi ilke edinen, sektörün ilgili alanlarında verimli ve kârlı hizmet vererek, büyümeyi hedefleyen bir şirkettir.
yalin otomotiv hakkında